Informacja o konkursie zamkniętym

Przeglądasz starą wersję wpisu, z 4 sierpnia 2017 o 16:32:58. Zobacz zmiany poniżej pomiędzy tą wersją a aktualna wersja.

Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie informuje, że przystąpiło do realizacji konkursu zamkniętego na przygotowanie koncepcji (idei) obiektu memorialnego “WROTA BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 r.”.

O przebiegu czynności będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.

Hits: 0


Aktualizacje strony:

Zmiany:

4 sierpnia 2017 o 16:32:58Current Revision
Content
Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie informuje, że przystąpiło do realizacji konkursu zamkniętego na przygotowanie koncepcji (idei) obiektu memorialnego "WROTA BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 r.". Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie informuje, że przystąpiło do realizacji konkursu zamkniętego na przygotowanie koncepcji (idei) obiektu memorialnego "WROTA BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 r.".
O przebiegu czynności będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej. O przebiegu czynności będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.
  <strong>Konkurs zamknięty na koncepcję (ideę) obiektu memorialnego ,,WROTA BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R.’’ został rozstrzygnięty. Informujemy, że zwycięzcą została firma DiM’84 Dom i Miasto Sp. z o.o.</strong>

Note: Spaces may be added to comparison text to allow better line wrapping.

Hits: 0