Informacja o konkursie zamkniętym

Przeglądasz starą wersję wpisu, z 14 sierpnia 2017 o 21:09:36. Zobacz zmiany poniżej pomiędzy tą wersją a aktualna wersja.

Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie informuje, że przystąpiło do realizacji konkursu zamkniętego na przygotowanie koncepcji (idei) obiektu memorialnego “WROTA BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 r.”.

O przebiegu czynności będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.

Konkurs zamknięty na koncepcję (ideę) obiektu memorialnego ,,WROTA BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R.’’ został rozstrzygnięty. Informujemy, że zwycięzcą została firma DiM’84 Dom i Miasto Sp. z o.o.

Hits: 0


Aktualizacje strony:

Zmiany:

14 sierpnia 2017 o 21:09:36Current Revision
Content
Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie informuje, że przystąpiło do realizacji konkursu zamkniętego na przygotowanie koncepcji (idei) obiektu memorialnego "WROTA BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 r.". Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie informuje, że przystąpiło do realizacji konkursu zamkniętego na przygotowanie koncepcji (idei) obiektu memorialnego "WROTA BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 r.".
O przebiegu czynności będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej. O przebiegu czynności będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.
Konkurs zamknięty na koncepcję (ideę) obiektu memorialnego ,,WROTA BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R.’’ został rozstrzygnięty. Informujemy, że zwycięzcą została firma DiM’84 Dom i Miasto Sp. z o.o.  <strong>Konkurs zamknięty na koncepcję (ideę) obiektu memorialnego ,,WROTA BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R.’’ został rozstrzygnięty. Informujemy, że zwycięzcą została firma DiM’84 Dom i Miasto Sp. z o.o.</strong>

Note: Spaces may be added to comparison text to allow better line wrapping.

Hits: 0